گردهمآیی دانشجویان دکتری پرستاری

با سلام و درود

دوستان قدیمی به یاد دارند که بچه های دکتری پرستاری در سال های گذشته جلساتی داشتند و در این جلسات ضمن آشنایی با همدیگر و دیدگاه های یکدیگر، مشکلات دانشجویان دکتری پرستاری دانشکده های مختلف و مشکلات صنفی و حرفه ای به بحث گذاشته می شد و با توسل به عقل جمعی راه هایی برای حل آن ها پیشنهاد می شد. یادم هست که آن روزها بچه ها خیلی مصمم بودند و حتی اساسنامه ای هم برای تشکل دانشجویان و دانش آموختگان دکتری نوشته شد و زحمت پیگیری آن در وزارت کشور به عهده یکی از دوستان گذاشته شد ولی مانند بقیه کارها در این مملکت مشمول مرور زمان شد.  اینک حدود دو سال از آن موضوع می گذرد و دوره دکتری پرستاری آماج حملات مختلف قرار گرفته است و فلسفه وجودی آن زیر سوال رفته است . برخی از دانش آموختگان دوره در دانشگاه های خود مورد بی مهری و کم لطفی مسئولان قرار گرفته و منزوی شده اند . از طرف دیگر خود بچه ها هم نظرات و چالش هایی در مورد محتوا و شیوه های آموزشی دوره دکتری پرستاری دارند که ضرورت هم اندیشی و پرداختن به این مسائل را بیش از پیش مطرح کرده است. دوستان شما در دانشکده پرستاری تهران بر آن هستند که جلسه ای با حضور دانشجویان دکتری دانشکده های مختلف پرستاری سراسر کشور ترتیب دهند . به این وسیله از همه دوستان دعوت می شود طوری برنامه ریزی کنند که بتوانند در جلسه فوق شرکت نمایند و ضمن آشنا شدن با همدیگر، با رسیدن به درک مشترکی از مشکلات حرکتی سازمان یافته در این جهت صورت گیرد.

زمان پیشنهادی ما برای این گردهمایی بعد از ظهر روز یازدهم یا دوازدهم(دوشنبه یا سه شنبه) دی ماه است . لطفا نظرات خود را در این زمینه در  قسمت  پیام های دیگران (نظر بدین) برای ما ارسال کنید.

یزدان نیک

/ 11 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ندا مهرداد

با سلام از راه دور اگر ممکن باشد روز جلسع به سه شنبه ۲۶ آذر اکز اشتباه نکنم موکول شود تا سعادت حضور در جلسه نصيبم گردد

علی فخرموحدی

با سلام حضور تمامی دوستان به ماهيت چنين جلسه ای اعتقاد کامل داشته و از تمامی دوستان تقاضامندم در صورت امکان در تاريخ تعيين گرديده بمنظور افزايش غنای جلسه حضور بهم رسانند.

زاغری

با تشکر اميدوارم همه دانشجويان دکتری و حتی فارغ التحصيلان شرکت کنند عليرغم مشغله فراوان با توجه به اهميت موضوع اگر جلسه ۱۲ دی ماه باشد به احتمال قوی سعادت شرکت دارم

ابوالفضل رحيمی

موافق

ابوالفضل رحيمی

با سلام و خسته نباشيد اینجانب موافق برگزاری جلسه در روز سه شنبه هستم با تشکر از کلیه دست اندرکاران

منصوره فراهانی

سلام و تشکر تشکلیل چنین جلسه ای را ضروری دانسته و از آقای دکتر یزدان نیک کمال تشکر را دارم که ما را در جریان چنین مطلب مهمی قرار دادند . موافق تشکیل جلسه در روز دوشنبه می باشم.

لیلا

افرین به این همت شما دکتر ضرغامی ظرف این چند سال تونستید این بلاگ رو حفظ کنید

عباس عبادی

با سلام و احترام ضمن تشکر از جنابعالی و دعوت از تمامی همکاران محترم جهت شرکت فعال در جلسه در صورت امکان روزدوشنبه ۱۲ دی ماه با کمال ميل در خدمتتان خواهم بود

سامره عبدلی

با تاريخ پيشنهادی موافقم. لطفا تاريخ نهايی را نيز به اينجانب اعلام کنيد. با تشکر

ژيلا ميرلاشاری

درود بر شما با تاريخ سه شنبه موافقم. از دکتر ضرغامی و يزدان نيک به خاطر تمام زحماتشان قدردانی ميکنم