persianweblog persianblog
دانش آموختگان و دانشجویان دکتری پرستاری ایران

باز هم جلسه مهم

با سلام مجدد

پيرو يادداشت قبلی و مذاکره حضوری و تلفنی با برخی دوستان و يادداشتهايی که دکتر فلاحی و دوستان دانشکده پرستاری تهران و تربيت مدرس گذاشته بودند؛ متاسفانه برگزاری جلسه در هفته اول ارديبهشت ميسر نيست و شايد بهترين تاريخ روز سه‌شنبه ۱۵ ارديبهشت باشد. بعلاوه نظر به اينکه ممکن است جلسه بطول بينجامد و نهار هم مهمان بيمارستان باشيم بهتر است شروع جلسه ۹ يا ۱۰ صبح باشد.

با توجه به اينکه تغيير تاريخ جلسه به دليل هماهنگی‌های لازم بخصوص تدارک سالن و نهار بسيار مشکل است لطفا برای هماهنگ نمودن برنامه خود و حضور در اين جلسه اقدام نموده درمورد ساعت شروع آن روی وبلاگ پيام بگذاريد. ساعت قطعی شروع جلسه يک هفته قبل از جلسه بر اساس نظرات شما عزيزان روی وبلاگ اعلام خواهد شد.

لطفا با اعلام حضور خود از طريق وبلاگ؛ همه دوستان و همکاران را خوشحال فرمائيد.

با تشکر از همگی شما

پيام هاي ديگران ()        link        ۱۳۸۳/۱/٢٤ - علی ضرغام -احمد یزدان نیک

جلسه مهم

باز هم سلام دوستان گرامي،
اميدوارم هميشه حال  شما خوب باشد.
طبق صحبت‌هاي جلسة گذشته در مورد تشكيل يك انجمن رسمي دانشجويان و فارغ‌التحصيلان دكتري پرستاري، و با توجه به اينكه اكنون تعداد اين افراد حدود 50 نفر است و شايد بهترين زمان براي انجام اين كار باشد. در ملاقاتي كه به اتفاق دكتر خانكه با دكتر فلاحي داشتيم، ايشان قول همكاري در زمينة پيگيري مراحل قانوني اين كار را دادند.
آنچه در حال حاضر اهميت دارد، تشكيل هيأت مؤسس و نوشتن اساسنامه و تصويب آن در مجمع عمومي است. محل  تشكيل جلسه براي انتخاب هيأت مؤسس، با توجه به امكانات موجود و مشكلاتي كه دانشكده‌ها در زمينة پذيرايي داشتند، احتمالاً بيمارستان رازي خواهد بود كه هزينة آژانس براي رفت و برگشت را هم دكتر فلاحي از جانب بيمارستان تقبل كردند.
تاريخ برگزاري جلسه نيز بهتر است اوايل ارديبهشت باشد كه هنوز درسها سنگين نشده و امكان حضور اكثر همكاران باشد. لطفاً روز مورد نظر خود در طول هفتة اول ارديبهشت را اعلام فرمائيد تا هماهنگي لازم انجام شود و تاريخ و ساعت دقيق آن اعلام شود.
دستور جلسه انتخاب هيأت مؤسس، و تبادل نظر درمورد مفاد اساسنامه خواهد بود.
لطفاً هر نوع پيشنهادي داريد در وبلاگ اعلام فرمائيد تا مد نظر قرار داده شود.

متشکرم

پيام هاي ديگران ()        link        ۱۳۸۳/۱/٢۱ - علی ضرغام -احمد یزدان نیک

عضويت در ليست پستی

سلام دوستان گرامي،
اميدوارم حال  شما خوب باشد.

اگر هنوز براي عضويت در گروه پستي ياهو اقدام نكرده‌ايد، يا اگر از همكاران و هم‌دانشكده‌اي هاي خود، بخصوص ورودي‌هاي جديد كسي را مي‌شناسيد كه عضو نشده است، به راحتي مي‌توانيد از صندوق پستي الكترونيك فرد متقاضي يك ايميل با موضوع Subscribe به آدرس phdng-subscribe@yahoogroups.com بفرستيد. لطفاً در آن پيغام حتماً نام واقعي خود  و دانشكده‌اي كه در آن تحصيل مي‌كنيد و سال ورود خود را ذكر فرمائيد.
اين گروه پستي بهترين وسيلة ارتباط گروه ما است، لطفاً حتماً براي عضويت خود اقدام فرمائيد. با ارسال ايميل به آدرس phdng@yahoogroups.com همة اعضاي گروه آن را دريافت خواهند كرد. بعد از عضويت، با سرزدن  به آدرس اينترنتي http://groups.yahoo.com/group/phdng مي‌توانيد فهرست اعضاي گروه را مشاهده كنيد، عكس‌هاي خود را براي مشاهدة ساير اعضا به اشتراك بگذاريد، پيامهاي اعضا را مشاهده كنيد و با افراد Online چت بزنيد.

برای استفاده از اين امکانات هر چه زودتر برای عضويت خود و دوستانتان اقدام فرمائيد.

متشکرم

پيام هاي ديگران ()        link        ۱۳۸۳/۱/٢۱ - علی ضرغام -احمد یزدان نیک

سال نو مبارک

سلام

در اولين روزهای بهار ضمن تبريک سال نو موفقيت و بهروزی را برای همه شما خواستارم

سلامتی- سربلندی- سرافرازی- سعادت- سيادت- سروری- و سرور هفت سين زندگيتان باد.

از همه دوستان و سروران گرامی که با ارسال پیامهای تبريک به بنده و ساير همکاران محبت خود را ابراز نموده ما را شرمنده کردند متشکرم.

 

پيام هاي ديگران ()        link        ۱۳۸۳/۱/٩ - علی ضرغام -احمد یزدان نیک